llamba kripë Himalayan kurrizit

llamba kripë Himalayan kurrizit

Përshkrim i shkurtër:

  Product Name: himalayan salt lamp cord Product Model: AT-YDX-NEW017 Place of Origin: Zhejiang China(Mainland)       Brand Name: Yuyao Aoteng Certification: VDE, ROHS Male End Type: EU 2 Core Plug Switch Type: On Off Switch Female End Type: E14 Lamp Holder Cable Specification: H03VVH2-F 2X0.75MM2X1.8M Product Material: 100% Copper and PVC Jacket Rated Parameter: High Voltage 2.5A 250V  Packaging & Delivery Lead Time: 25days After payment received; ...


 • Min.urdhër: 500sets
 • FOB Çmimi: 0.6USD --- 1.5USD
 • Port kinez: Ningbo Port
 • Pagesës Termi: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Furnizimi Aftësia: 10000Sets Per Day
 • Paketimin Customized: MOQ: 5000Sets
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Emri i produktit: llamba kripë Himalayan kurrizit
  Model Produkt: AT-YDX-NEW017
  Vendi i origjinës: Zhejiang Kinë (Kontinent)      
  Emri Markë: Yuyao Aoteng
  Certifikimi: VDE, RoHS
  Mashkull End Lloji: BE-ja 2 Core Plug
  Switch Lloji: On Fikeni
  Femër End Lloji: E14 llambë mbajtës
  Specifikimet Cable: H03VVH2-F 2X0.75MM2X1.8M
  Materiali i produktit: 100% bakri dhe PVC Jacket
  Parametri Vlerësuar: High Voltage 2.5â 250V 

  Packaging & dorëzimit

  Koha Lead: 25days pas pagesës të marra;

  Paketa Lloji: Çdo kuti Cable / Colored Inner; Inner Box Size: 20x17cm

  16pcs Inner Box / Big Outer Carton; Outer Carton Size: 50x42x16CM;

  1F. Kompania Picture --Yuyao Aoteng--

  111

  2F. Mostrat Room --Yuyao Aoteng--

  222

  3F. Bunching Workshop --Yuyao Aoteng--

  333

  4F. Wire Draw Bench --Yuyao Aoteng--

  444

  5F. Textile Cable Workshop --Yuyao Aoteng--

  555

  6F. Linja Prodhimi Workshop --Yuyao Aoteng--

  666

  7F. Paketimi Workshop --Yuyao Aoteng--

  777

  8F. Advantage ynë --Yuyao Aoteng--

  Ne jemi manufactuer, bëjnë: ①.E27 / E26 / E12 / E14 / B22 STRING LIGHTS CABLE;
  ③.POWER Cord me të kaluar; ④.HIMALAYAN kurrizit kripë LAMP;
  ②.E27 / E26 METAL / SILICONE varëse LEHTA Cord ULJE;
  ⑤.TEXTILE PËRFSHIRA CABLE; ⑥.STEAM hekuri CABLE;
  ⑦.DC Zgjatuese; ⑧.SWIVEL POWER kurrizit;
  B: Ne mund të mostrave të kualitetit të lartë sipas vizatimeve tuaja dhe specifikimet,
  Pra ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për mostrat në çdo kohë.
  C: 6 vjet përvojë të prodhimit. D: OEM në dispozicion
  D: Kapaciteti prodhues prej 10.000 copë në ditë.

  9F. Shërbimet tona --Yuyao Aoteng--

  999

  10F. FAQ --Yuyao Aoteng--

  Q1: A jemi një fabrikë apo kompani tregtare?
  Ne jemi prodhues të kabllo të energjisë me cilësi të lartë me plug
  Q2: mund t'ju japin mostra falas?
  Sigurisht, është e mirëpritur për të ju dërgojnë mostrat në qoftë se ju jeni të gatshëm për të paguar tarifën e mallrave.
  Q3: Si e bën fabrika juaj të bëni në lidhje me kontrollin e cilësisë?
  "Mbijetojnë në cilësi" Ne gjithmonë japim rëndësi të madhe për kontrollin e cilësisë nga
  fillimi deri në fund. Ne gjithashtu të marrë të legalizuara në mbarë botën,
  të tilla si UL, ETL, VDE, CE, MSA, IMQ, BS, Britania e Madhe, PSE dhe kështu me radhë.

  11F. Kontrata Informacione --Yuyao Aoteng--

  Personi i Kontaktit: Elvis Pozita: Menaxher i Përgjithshëm
  Cell / Whatsapp: +86 13566387943 WeChat: +86 13566387943
  Email: yuyaoaoteng@126.com Skype: yyaotenglhyoutlook.com

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!