Хималајска сол светилка мозок

Хималајска сол светилка мозок

Краток опис:

  Product Name: himalayan salt lamp cord Product Model: AT-YDX-NEW017 Place of Origin: Zhejiang China(Mainland)       Brand Name: Yuyao Aoteng Certification: VDE, ROHS Male End Type: EU 2 Core Plug Switch Type: On Off Switch Female End Type: E14 Lamp Holder Cable Specification: H03VVH2-F 2X0.75MM2X1.8M Product Material: 100% Copper and PVC Jacket Rated Parameter: High Voltage 2.5A 250V  Packaging & Delivery Lead Time: 25days After payment received; ...


 • Мин.нарачката: 500Sets
 • ФОБ Цена: 0.6USD --- 1.5USD
 • Кинески пристаниште: Ningbo пристаниште
 • Рок на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Набавка Способност: 10000Sets на ден
 • Индивидуално пакување: MOQ: 5000Sets
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  Име на производ: Хималајска сол светилка мозок
  Модел на производот: AT-YDX-NEW017
  Место на потекло: Жеџијанг Кина (континентална)      
  Бренд име: Yuyao Aoteng
  Потврдување: VDE, ROHS
  Машки Крај Тип: ЕУ 2 Основни Plug
  Тип: На исклучување
  Женски Крај Тип: E14 Светилка Носителот
  Кабел Спецификација: H03VVH2-F 2X0.75MM2X1.8M
  Материјал на производот: 100% бакар и PVC изолација
  Отценети Параметар: Висок напон 250V 2.5A 

  Пакување и испорака

  Водач Време: 25days по уплатата;

  Тип на пакување: Секој кабел / Обоени Внатрешна кутија; Внатрешна кутија големина: 20x17cm

  16pcs Внатрешен Кутија / Големи Вон кашон; Надворешното пакување Големина: 50x42x16CM;

  1F. Компанијата Слика --Yuyao Aoteng--

  111

  2F. Примероци Соба --Yuyao Aoteng--

  222

  3F. Bunching Работилница --Yuyao Aoteng--

  333

  4F. Жица Нацртај клупа --Yuyao Aoteng--

  444

  5F. Текстил кабел Работилница --Yuyao Aoteng--

  555

  6F. Линија за производство работилница --Yuyao Aoteng--

  666

  7F. Пакување Работилница --Yuyao Aoteng--

  777

  8F. Нашата предност --Yuyao Aoteng--

  Ние сме Производителот, направи: ①.E27 / E26 / E12 / E14 / B22 STRING СИЈАЛИЧКИ кабел;
  ③.POWER кабел со прекинувач; ④.HIMALAYAN SALT LAMP мозок;
  ②.E27 / E26 МЕТАЛ / силиконска другар светлина CORD комплети;
  ⑤.TEXTILE покриена кабел; ⑥.STEAM IRON кабел;
  ⑦.DC продолжен кабел; ⑧.SWIVEL кабелот за напојување;
  Б: Ние може да направи примероци Висок квалитет во зависност од вашите цртежи и спецификации,
  Затоа ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за примероци во секое време.
  C: 6 години производство искуство. D: ОЕМ Достапно
  D: Капацитет за производство на 10.000 парчиња дневно.

  9F. Нашите услуги --Yuyao Aoteng--

  999

  10f. Најчесто поставувани прашања --Yuyao Aoteng--

  Прашање 1: Дали сме фабрика или трговско друштво?
  Ние сме производител на кабелот за напојување со висок квалитет со приклучок
  Q2: може да ви обезбеди бесплатни примероци?
  Се разбира, тоа е добредојден да ви испрати примероци, ако сте подготвени да платат надомест на товар.
  В3: Како вашата фабрика направи во врска со контрола на квалитетот?
  "Преживее на квалитет" Ние секогаш придаваат големо значење на квалитетот на контрола од
  самиот почеток до самиот крај. Ние, исто така се добие автентикација во светот,
  како што UL, ETL, VDE, CE, ДСА, IMQ, Соединетите Американски Држави, Велика Британија, PSE и така натаму.

  11F. Договор Информации --Yuyao Aoteng--

  Лице за контакт: Елвис Позиција: Генерален директор
  Мобилен / Whatsapp: +86 13566387943 WeChat: +86 13566387943
  Е-пошта: yuyaoaoteng@126.com Skype: yyaotenglhyoutlook.com

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!